امروز : جمعه 24 آذر 1396

اطلاع رسانی

 

برد اطلاعیه

 

 

 

عکس روز

کسب دو مدال طلا در مسابقات بین المللی طراحی معماری

کسب دو مدال طلا در مسابقات بین المللی طراحی معماری (IDA) توسط عضو هیأت علمی و دانشجوی واحد رامسر

طرح  مرکز مراقبت از مادران و نوزادان مستخرخ از پایان نامه دانشجو ریحانه صنعتی رشته کارشناسی پیوسته معماری با راهنمایی دکترسیدیاسرموسوی عضو هیأت علمی گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در مسابقات بین المللی طراحی معماری International Design Awards (IDA) رتبه اول را کسب نموده و دو مدال طلا را به خود اختصاص داد.  

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر، مسابقه International Design Awards (IDA) یکی از مسابقات معتبر بین المللی طراحی است که از سال ۲۰۰۷ ایجاد شده است. این مسابقه برای شناخت، تقدیر و تشویق ایده ها و طرح های تاثیرگذار و رونمایی از استعدادهای نوظهور در معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، گرافیک و طراحی مد شکل گرفته و در دو بخش حرفه ای و دانشجویی برگزار می گردد.
بنا براین گزارش ، پروژه های ارسالی باید مفهومی، تکمیل شده و یا در حال ساخت و مربوط به پنج سال اخیر باشند .هیئت داوران متشکل از طراحان، معماران، منتقدان هنری، سردبیران، مدیران فرهنگی و توسعه دهندگان طراحی صنعتی هستند. همچنین طرح برندگان در کتاب جایزه طراحی بین المللی انتشار می یابد و جایزهIDA  به برندگانی که عنوان طراح سال را دریافت کرده اند، در مراسم رسمی دوسالانه ی جایزه طراحی بین المللی در لس آنجلس اهدا خواهد شد.

آدرس سایت:  https://idesignawards.com/winners/index.php?compNum=IDA%2016&level=student

مانور« خروج اضطراری و امداد و نجات در فضای معلق»

مانور«خروج اضطراری مصدوم و امداد و نجات در فضای معلق»

در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار شد.

با همت کانون جمعیت هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر مانور« خروج اضطراری و امداد و نجات در فضای معلق» با حضور هیأت رئیسه، کارکنان و دانشجویان دانشگاه و رئیس و اعضا جمعیت حلال احمر شهرستان رامسر در محوطه این دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی